Lorem ipsum dolor sit amet

Výtvarné činnosti

Vzhledem k rozšiřujícímu se zájmu o výtvarné aktivity, zakládáme dva kroužky zaměřené na keramiku a ruční práce. Zřizovatelem je Centrum Dobrunka.

Členem kroužku se může stát osoba ve věku 4-100 let. 

Cena kroužku (lektorné + materiál) je 2000 Kč - na osobu. Přihláška je na 2 měsíce. Přihlásit se lze vždy k 1. dni v měsíci.

Pokud máte zájem o výtvarné činnosti, něco si vyrobit a zároveň se pobavit? Můžete se přihlásit přes přihlášky, uvedené níže a nebo osobně navštívit Dobrušku Flösslerovou.

Keramický kroužek v Rousínově

Přihláška člena do Keramického kroužku

První cyklus keramického kroužku proběhl úspěšně. Díla si můžete si prohlédnout na fotografiích. 

Nový cyklus začíná v úterý 1. února 2022 v 17:30

 

Kroužek ručních prací v Rousínově

Přihláška člena do Kroužku ručních prací

Věnujeme se pletení, háčkování, vyšívání, práce s papírem, práce se dřevem.... Vždy v sobotu odpoledne od 16:00 hodin.

19. 2. jednorázová akce Výroba krmítek pro zpěvné ptactvo, cena 300,- za krmítko. Krmítko si vyrobí 1 rodina společně. Placení na místě. Přihlásit se můžete do středy 16. 2. 2022 včetně. Členové klubu včelaříků zdarma. Začátek v 16:00.

 

 

Copyright © 2019 nakladatelstviflossler.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign

rolex replica https://taxdischolder.co.uk/ fake watches https://www.watchusstore.com/ replica watches https://www.cajasanfernando.com fake rolex replica watches replica rolex watches replica rolex rolex replica fake rolex replica rolex watches https://www.prolexushoes.com/ fake rolex https://www.tremontwatches.com/ func-watches.com replica watches fake watches replica rolex